Uncategorized

Chiruca Expedition – zagłosuj na naszą wyprawę od 1 do 17 czerwca !

Źródło: http://chiruca.pl/

 

Z okazji 20-lecia działalności marki Chiruca w Polsce, postanowiliśmy spróbować swoich sił i wystartować w tegorocznej edycji „Chiruca Expedition „. Marka w każdym roku wyposaża maksymalnie 5 wypraw w swoje buty. Tak będzie i w tym. Docelowo w trakcie trwania projektu wsparciem zostanie objęte, aż 20 wypraw !

Nasz Projekt na 2018 rok 100 szczytów na 100-lecie Niepodległości rozpoczął walkę z pozostałymi, zgłoszonymi jak dotąd 10-cioma wyprawami.

Dla nas jak i naszych czytelników, a więc dla Was ważne jest to w jaki sposób możemy zostać wyłonieni jako jedna ze zwycięskich zgłoszonych wypraw ?

Głosowanie odbywać będzie się w okresie od 01 do 17 czerwca 2018 roku –

wyprawa z największą ilością polubień na FB zostanie zwycięzcą pierwszej edycji projektu.

GŁOSUJECIE POD PONIŻSZYM LINKIEM KLIKAJĄC LUBIĘ TO OBOK WYPRAWY Z NUMEREM 7 😉 

 

 

I właśnie tutaj ogromna prośba do Was drodzy czytelnicy – o oddanie swojego LIKE na Facebooku w powyższym okresie !

Ponadto przedstawiciele marki wybiorą kolejne 2 spośród 4 wypraw z największą ilością polubień oraz 2 spośród wszystkich wypraw, które zostały zgłoszone.

 

Nasza wyprawa po 100 szczytów została opublikowana już na Facebooku Chiruca-Outdoor

oraz w dedykowanej zakładce na stronie www.chiruca.pl,

 

„Uczestnicy wyprawy: Edyta i Wojciech Mikoś, Blog: Pod szczytem, FB:Pod szczytem

Kilka słów o nas. Kim jesteśmy?

Od 13 lat jesteśmy parą, a od 3 małżeństwem. Od 2014 roku górski trekking stał się dla nas wspólną pasją, którą wytrwale rozwijamy. Wszystko zaczęło się od weekendowego, nieco spontanicznego wyjazdu w Bieszczady, które nas zauroczyły. Kolejno wybór padł na Karkonosze i Tatry. I to właśnie w Tatrach narodziła się ta właściwa miłość do gór. To one wzbudzają w nas najgłębsze i najszczersze emocje.
Jesteśmy już posiadaczami małej srebrnej odznaki GOT PTTK. Trwa walka o złoto. Realizujemy duże projekty m.in. Tatrzańskie dwutysięczniki (mamy ich na koncie już 16) oraz Turystyczną Koronę Tatr (posiadacze brązowej odznaki, trwa walka o srebro), program Klubu Zdobywców Koron Górskich RP i Koronę Gór Polski.
Pod koniec 2016 roku powstał blog górski „Pod szczytem”, gdzie dzielimy się swoimi doświadczeniami górskimi z innymi —–> (www.podszczytem.pl)

Skąd wziął się pomysł na projekt „100 szczytów na 100-lecie Niepodległości”?

W styczniu 2018 roku zostaliśmy członkami Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego w Tarnowie, które wpadło na pomysł uczczenia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Postanowiliśmy jako czynni członkowie PTT dołączyć się do w/w projektu, odbywając wycieczki nie tylko z Towarzystwem, ale również indywidualnie tworząc własny regulamin i flagę, dzięki której będziemy rozpoznawani na szlaku i kojarzeni z Projektem.

W ramach projektu chcemy stanąć w 2018 roku na 100 szczytach górskich dowolnych pasm, nie tylko Polski. Projekt wytrwale realizujemy od stycznia 2018 roku. Lista szczytów nie jest sztywno określona. Decyzje o wyjazdach odbywają się zazwyczaj spontanicznie, tak samo jak kierunek i cel, który obieramy. Wszystko uzależniamy od aktualnych warunków jakie panują w górach i pogody.
aktualnie znajdujemy się niemal na półmetku. Przed nami najciekawsza część wypraw m.in. po tatrzańskie szczyty w tym. wyprawa na dach Polski: Rysy 2499 m n.p.m.

Liczymy na Wasze wsparcie. Zapraszamy na zdobywanie szczytów razem z nami i wyznaczenie własnych 100 górskich celów.

Wszystkie wyprawy opisujemy sukcesywnie na blogu, gdzie znajduje się specjalna zakładka poświęcona realizowanemu Projektowi.”

LICZYMY NA WASZĄ POMOC I DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY ODDANY GŁOS – EDYTA I WOJTEK

 

 

You may also like...